Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu ile Kolan British Hospital arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı

Federasyonun etkinlikleri ile sporcuların sağlıkları konusunu kapsayan sponsorluk sözleşmesine Hastane Başhekim Kalp ve Damar Cerrahı Uzm. Dr. Harun Gülmez ile Federasyon Başkanı Niyazi Demirel imza koydu

Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’na sponsor desteği. Kolan British Hospital,  Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu ile imzalanan sözleşme ile federasyona Sağlık Sponsoru oldu. Geçtiğimiz gün (11 Nisan 2015, Cumartesi) Kolan British Hospital’da gerçekleştirilen imza töreninde, Hastane Müdürü Banu Yavuzoğlu, Hastane Kurumsal pazarlama ve İletişim  Müdürü Kemal Yakudoğlu, Halkla İlişkiler uzmanı Ayça Yıldız, Federasyon Başkan Yardımcısı Kürşat Dünki, Kickboks Milli Takım Antrenörü Ali Avcu ve Kickboks Milli Takım sporcuları hazır bulundu. Federasyonun pek çok etkinliği ile sporcuların sağlıkları konusunu kapsayan kurumsal işbirliği ve sponsorluk sözleşmesine Hastane adına Hastane Başhekim Kalp ve Damar Cerrahı Uzm. Dr. Harun Gülmez, Federasyon adına Federasyon Başkanı Niyazi Demirel imza koydu.

Tören sonunda, Hastane Başhekim Harun Gülmez yaptığı konuşmada Sosyal Sorumluluk projelerine katkı koymaktan büyük mutluluk duyduklarını ve Kıbrıs Türk Sporuna katkı koymaya devam edeceklerini söyledi. Federasyon Başkanı Niyazi Demirel ise yaptığı konuşmada genelde Kıbrıs Türk sporcularına özelde Federasyona yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti ve bu tür katkıların ülkemizin diğer güzide şirket ve kurumlara örnek olması temennisinde bulundu.


İmzalanan Sözleşmesi ile Kolan British Hospital, KKTC Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu’nun Resmi Sağlık Sponsoru oldu.

Sözleşme Şöyle:

1. Federasyon çalışanlarına ve federasyon üyelerinin 1.derece yakınlarına (anne, baba, eş, çocuklar) Kolan British Hospital’da yatarak ve/veya ayakta yapılan muayene, teşhis, müdahale, tetkik ve tedavilerinde indirimli faydalanmalarını,

2. Federasyona bağlı sporcu, antrenör ve hakemlerin yeni lisans ve lisans vizesi yaptırmak için gerekli sağlık raporu temininde indirimli sağlık kontrolünden geçirilmelerini,

3. Federasyon çalışanlarına ve üyelerine ücretsiz özel eğitim seminerleri ve ilk yardım eğitimi verilmesini,

4. Federasyon’un yurt içinde düzenleyeceği Şampiyonalar, Ligler, Uluslararası ve Profesyonel Müsabakalarda ücretsiz ambulans, doktor ve hemşire bulundurulmasını.

5. Federasyon’a bağlı Milli Takım Sporcularını, katılacakları uluslararası müsabakalar öncesinde ücretsiz tam bir sağlık kontrolünden geçirilmesini, kapsar.


Adres: Mevlevi Tekke Sokak No: 12 B-12 C, Lefkoşa
e-Mail: info@kuzeykibrismuaythai.org
Tel: 0392 227 0385, Faks: 0392 227 0386
counter
Toplam Ziyaretçi
Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Sponsorluk Sözleşmesi