Adres: Mevlevi Tekke Sokak No: 12 B-12 C, Lefkoşa
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel: 0392 227 0385, Faks: 0392 227 0386


Sponsorlarımız
Başkanın Özgeçmişi
Mesaj Tahtası
Niyazi DEMİREL, 1 Aralık 1962 yılında, Kıbrıs'ın Gazimağusa şehrinde dünyaya geldi. İlk eğitimini Gazimağusa Canbulat İlkokulu'nda, orta eğitimini Gazimağusa Namık Kemal Lisesi'nde ve Lise eğitimini Lefke Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi'nde tamamladı. 1982-1984 yılları arasında vatani görevini yaptı. 1986 yılında Yeniceköy Polis Okulu'na kaydoldu. Yazının devamı için tıklayınız.

KİCKBOKS ANTRENÖR-HAKEM KURSU VE
SEMİNERİNDE BAŞARIYLA TAMAMLAYANLAR
57. KICKBOKS RENKLİ KUŞAK SINAVI
MMA SPORCU, ATRENÖR VE HAKEM KURSUNU TAMAMLAYANLAR AÇIKLANDI
Uluslararası Faaliyetler
e-Dergi
Kitap Satışı
15-19 Ekim 2019 tarihleri arasında, İrlanda Cumhuriyeti'nin Cork şehrinde düzenlenen ISKA Dünya Kickboks Şampiyonası'na 29 ülkeden 600'ün üzerinde sporcu katıldı.

Muhteşem bir açılış töreni ile başlayan ve çekişmeli müsabakalara sahne olan şampiyonada Point Fighting, K-1 Light ve Muay Thai disiplinlerinde yarışan Kickboks Milli Takım sporcularımız 1 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak büyük başarı elde ettiler.

Sayın Ali Avcu'nun büyük bir sorumluluk bilinci içerisinde hazırlayıp, satışa sunduğu "Kickboks" adlı kitap, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu'nu himayesinde hazırlanmıştır. Kitap satışlarının % 10'u KKTC'de Kickboks spor dalının geliştirilmesinde kullanılmak üzere KKTC Judo, Hapkido ve Kickboks Federasyonu'na bağışlanmaktadır.
KUTLAMA
Federasyonumuz antrenör ve sporcularımızdan Çağan DEMİRKIREN, 09 Kasım 2019 tarihinde, İpek DALASLAN ile dünya evine girdi. Ailelerini tebrik eder, gençlere ömür boyu mutluluklar dileriz.
İrtibat Tel: 0533 848 59 74
Kuruluşundan bu yana "güçlü kulüp / dernek / birlik güçlü federasyon" sloganı ile çalışan Yönetimimiz, imknalar dahilinde kulüp / dernek / birliklerin gelişimi için çeşitli teşvikler ortaya koymuştur. Önemli çalışmalarımızdan bir tanesi de dergi çıkartarak faaliyetlerimizi duyurmaktır, ki bu sporumuza büyük katkı sağlayan önemli bir girişimdir.

Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
counter
Toplam Ziyaretçi - Başlangıç: 08:08.2015
TÜRKİYE OKUL SPORLARI GENÇLER KİCKBOKS ŞAMPİYONASI
TÜRKİYE OKULLAR ARASI KÜÇÜK-YILDIZ KİCKBOKS ŞAMPİYONASI
2019 ISKA DÜNYA ŞAMPİYONASI