KKTC Kickboks Federasyonu Başkan ve yönetim Kurulu üyeleri Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği'ni ziyaret etti

Sorunları Dinledi; Ziyarette Başkan Kürşad Mamalı ve sporcularla bir araya gelen Başkan Niyazi Demirel, sporcularla sohbet ederek Derneğin sorunları hakkında bilgi alarak, görüş alış verişinde bulundu

KKTC Kickboks Federasyonu Yönetim Kurulu üye kulüpleri ziyaret programı çerçevesinde geçtiğimiz günLefkoşa Savunma Sanatları Derneği'ne ziyaret gerçekleştirip, sorunları dinledi.

Lefkoşa Atatürk Spor Salonu altında yer alan Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği'ne gerçekleşen ziyarette Federasyon Başkanı Niyazi Demirel'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Ümit Nusret ile Tufan Şimşek de yer alırken, Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği'nin Başkan ve Antrenörlüğü birlikte yürüten Kürşad Mamalıhazır bulundu.

Ziyarette sporcular ile sohbet eden KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, sporculara kickboks hakkında bilgiler vererek, kickboksun insan gelişimi üzerindeki olumlu etkilerini anlattı ve, sporcuların görüşlerini dinledi.

Sporcular ile çekilen anı fotoğrafının ardından Başkan ve Antrenör KürşadMamalı ile bir araya gelen Başkan Niyazi Demirel, Lefkoşa Savunma Sanatları Derneği'nin sorunlarını dinleyerek, kickboks sporu hakkında görüş alış verişinde bulundu.


Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Lefkoşa Savunma Ziyareti
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi