KKTC Kickboks Federasyonu Başkan ve yönetim Kurulu üyeleri Kültür Spor Kulübünü ziyaret etti...

Salona Hayran Kaldı; Ziyarette Genel Sekreter Ali Kandulu ve Antrenör Cengiz Yılmaz ile bir araya gelen Federasyon Başkanı Niyazi Demirel kulüp ve kickboks hakkında görüş alışverişinde bulundular. Demirel Kültür Spor Kulübü'nün geniş salonu karşısında hayranlığını gizleyemedi.

KKTC Kickboks Federasyonu Yönetim Kurulu üye kulüpleri ziyaret programı çerçevesinde geçtiğimiz gün Kültür Spor Kulübü'ne gerçekleştirilen ziyarette Başkan Niyazi Demirel Salona hayran kaldı.

Lefkoşa K. Kaymaklı bölgesinde yer alan Kültür Spor Kulübü'nde gerçekleşen ziyarette Federasyon Başkanı Niyazi Demirel'in yanı sıra Başkan Yardımcısı İhsan Balkan Bulut ve Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Nusret yer alırken,  Başkanlığını Ahmet Arksın'ın yapmakta olduğu Kültür Spor Kulübü'nden Genel Sekreter Ali Kandulu ile Antrenör Cengiz Yılmaz ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette Kültür Spor Kulübü'nün geniş salonu karşısında hayranlığı gizlemeyen Başkan Niyazi Demirel salonun kullanımı hakkındaki düşüncelerini aktardı. Sporcular ile çekilen anı fotoğrafının ardından kulüp yetkilileri ile bir araya gelen Başkan Niyazi Demirel Kültür Spor Kulübü'nün sorunları ile kickboks sporu hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.


Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Kültür Spor Kulubü Ziyareti
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi