Dokuz sporcu ile 4 disiplinde mücadele ettiğimiz şampiyonada sporcularımız beş 2’cilik, on 3’üncülük olmak üzere toplam 15 madalyanın sahibi oldular.

International Sporting Kickbox Association (ISKA) tarafından Portekiz’in Portimao kentinde düzenlenen “Kickboks Dünya Şampiyonası” nda sporcularımız toplam 14 madalyanın sahibi oldular.

Danimarka, İran, Yunanistan, İngiltere, İtalya, Almanya, KKTC, İskoçya, Jamaika, Portekiz, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İrlanda, Cape Verde ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere toplam 16 ülkenin mücadele ettiği şampiyonada sporcularımız Full Contact, K-1 Light Contact, Semi Contact ve Light Contact disiplinlerinde mücadele ettiler.

Partimao Arena’da gerçekleştirilen ve 3 gün süren şampiyonanın sonunda sporcularımız toplam 14 madalyanın sahibi olarak büyük başarı elde ettiler. Full Contact’ta mücadele eden sporcumuz Çağan Demirkıran 3. Olurken, K-1 Light Contact’da Çağan Demirkıran ile Cemal Kayım 2’nci, Merve Rahat ve Emre Serin 3’üncü oldular. Semi Contact’da mücadele eden sporcularımızdan Erdem Akkaya 2’nci olurken, Emre Serin,  Serhat Cenk Toktay, Mehmet Çınar ve Hakan Çil 3’üncü olup madalya almaya hak kazanan sporcularımız oldular. Light Contact’da ise Serhat Cenk Toktay ile Erdem Akkaya 2’nci, Ahmet Şafak, Mehmet Çınar ve Hakan Çil ise 3’üncü olma başarısı gösterdiler.
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi
Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
ISKA 2015
Uluslararası EMF Muaythai Kupası
Muaythai Sporcu/ Antrenör/ Hakem Kursu ve Seminerinda Başarılı Olanlar Açıklandı
Kickboks Sporcu, Antrenör ve Hakem Kursu/Semineri
  2018 Kickboks Ligi Sona Erdi
25. Kickboks Siyah Kuşak Sınavı