KKTC Kickboks Milli takımı Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova'yı ziyaret etti...

"Her türlü Desteğe Hazırız" - Bakan Berova,  "Turkish Open International Kickboxing Tournament"de elde ettikleri başarıdan dolayı sporcuları tebrik ederek, bakanlık olarak her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi

KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Özdemir Berova KKTC Kickboks Milli Takımı'na her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

Türkiye'nin Antalya şehrinde 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılan ve 16 ülkeden yaklaşık 1500 sporcunun mücadele ettiği Turkish Open International Kickboxing Tournament'e katılarak ve 3 Altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya elde eden KKTC Kickboks Milli Takım kafilesi, geçtiğimiz gün (27.04.2017, Perşembe) KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova'ya  nezaket ziyaretinde bulundu.

"Mutluluğu Paylaşmak İstiyoruz" - KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel ziyarette yaptığı konuşmada, sporcuların böylesi önemli uluslar arası  bir yarışta KKTC'yi  en iyi şekilde temsil etmelerinden ve kazanılan başarıdan gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek,  bu gurur ve mutluluğu devlet büyükleri ile paylaşmak istediklerini söyledi. Demirel konuşmasının devamında daha çok gencimizin spor yapmasının en büyük amaçları olduğunu ifade ederek Bakan Berova'dan destek istedi.

"Her Türlü Desteğe Hazırız" - Bakan Berova ise yaptığı konuşmada gençlerimizi bu başarılarından dolayı kutlayarak, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Ziyarette Bakan Berova, Başkan Niyazi Demirel'e anı tablosu, sporculara ise hediyeler verdi ve  anı fotoğrafı çekildi.

Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Berova Ziyareti
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi