KKTC Kickboks Federasyonu Başkan ve yönetim Kurulu üyeleri Aziz Spor Derneği'ni ziyaret etti...

Sorunlar İrdelendi; Ziyarette sporcularla sohbet imkânı bulan Başkan Niyazi Demirel, Aziz Spor Derneği Başkan ve Antrenörü Umar Abdülaziz ile de araya gelerek dernek ve kickboks hakkında görüş alışverişinde bulundu. Derneğin sorunlarını irdeledi

KKTC Kickboks Federasyonu Yönetim Kurulu üye kulüpleri ziyaret programı çerçevesinde geçtiğimiz gün Aziz Spor Derneği'ne ziyaret gerçekleştirip, sorunları irdeledi.

Lefkoşa K. Kaymaklı bölgesinde yer alan Aziz Spor Derneği'ne gerçekleşen ziyarette Federasyon Başkanı Niyazi Demirel'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Ümit Nusret ile Tufan Şimşek de yer alırken, Aziz Spor Derneği'nden Başkan ve Antrenörlüğü birlikte yürüten Umar Abdülaziz hazır bulundu.

Ziyarette sporcular ile sohbet imkânı bulan KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel, sporculara kickboks hakkında bilgiler vererek onların düşüncelerini dinledi.

Sporcular ile çekilen anı fotoğrafının ardından Başkan ve Antrenör Umar Abdülaziz ile bir araya gelen Başkan Niyazi Demirel, Aziz Spor Derneği'nin sorunları ile kickboks sporu hakkında görüş alış verişinde bulundu.


Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Aziz Spor Kulubü Ziyareti
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi