2. Uluslararası OPEN Kickboks Şampiyonası için Antalya'da bulunan KKTC Kick boks kafilesi ziyaretlerde bulundu

Belediyeleri Ziyaret Ettiler: KKTC Kickboks kafilesi Halil Yarıcıoğlu başkanlığında şampiyona öncesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez Belediyesi, Aksu Belediyesi ile bir araya geldi

KKTC Kickboks Milli Takım Kafilesi Antalya'da belediyelere ziyarette bulundu. Antalya' da 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2. Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Şampiyonası'na katılan KKTC Kickboks Milli Takımı, turnuva öncesinde, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kepez Belediyesi, Aksu Belediyesini ziyaret etti.

Kafile Başkanı Halil Yarıcıoğlu, Genel Sekreter Mehmet İngenç, İdareci Ümit Nusret, KKTC Milli Takım Antrenörü Cuma Öztürk, Antrenör Yardımcısı Umar Aziz ve 10 sporcudan oluşana heyet, Belediye Başkan ve Temsilcilerini ziyaret ederek bir araya geldi.

Büyükler, gençler, yıldızlar ve minikler kategorisinde yapılacak turnuvanın 6- 9 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirileceğini belirten heyet yetkilileri,  yaklaşık 1500 sporcunun katılacağı  2. Uluslararası OPEN Kickboks Turnuvası öncesinde, KKTC Kickboks Milli Takımı olarak nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getirdi. Belediye başkanları ve Temsilcileri yavru vatandan gelen heyetin nezaket ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek KKTC Kickboks Milli Takımına, turnuvada başarılar diledi.

Sponsorlar Unutulmadı: Bu arada, KKTC Kickboks Milli Takımına sponsor olan işletmelerden  Kokoreççi Hilmi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Bulut'a da ziyaret gerçekleştiren KKTC Kickboks Kafilesi, KKTC'de Kickboks sporunun gelişmesi için yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket sundu. Kokoreççi Hilmi Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Bulut, KKTC Kick boks Milli Takım Kafilesini Antalya'da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ve katkılarının bundan sonra da devem edeceğini belirterek, takımımıza şampiyonada başarılar diledi.Liderimiz Dr. Fazıl Küçük
Seni hep rahmetle ve sevgiyle anacağız.
Antalya Ziyareti
Adres: Atatürk Spor Kompleksi, PK 838, Lefkoşa, KKTC
e-Mail: info@kuzeykibriskickboks.org
Tel / Fax: +90 392 223 1166
counter
Toplam Ziyaretçi